Офіційний реліз відеогри Forza Horizon 5 відбувся лише кілька годин тому, щоправда, вже можна стверджувати, що він пройшов дуже вдало. Річ у тім, що цей проєкт отримав високі оцінки від критиків, а найголовніше, що в цю відеогру вже встигло зіграти майже мільйон геймерів. Хоча до релізу це могли зробити лише власники найдорожчого видання чи передплатники Xbox Game Pass, які придбали апгрейд до Premium Edition.

Це цікаво Віддали данину поваги: у відеогрі Call of Duty: Vanguard є цікава пасхалка на відомий мем

Тобто шанувальників цього жанру дуже зацікавила нова частина з серії Forza Horizon. Напевно, сподобалася вона й автору ютуб-каналу ElAnalistaDeBits, який вирішив взятися за цікаву роботу. Блогер захотів порівняти реальну Мексику з її віртуальною версією, яка представлена у Forza Horizon 5. Виявляється, що розробники добряче попрацювали, а в п'ятій частині можна знайти чимало реальних локацій. Варто відзначити, що йдеться не лише про пам'ятки архітектури, а й про різноманітні природні об'єкти (гори чи узбережжя).

Можна побачити, що розробники намагалися детально відтворити не лише визначні місця, а й територію біля них. Наприклад, біля деяких будівель можна помітити схожі дерева чи навіть торгові палатки. Автори додали у п'яту частину навіть ті локації, які навряд чи можна відвідати, сидячи в автомобілі. З цікавого ще варто відзначити стародавні храми, які розробники з Playground Games дуже детально відтворили.

Варто відзначити, що запис ElAnalistaDeBits вже зібрав понад 250 тисяч переглядів, а також неймовірну кількість позитивних відгуків від мексиканців. А один з користувачів платформи Reddit написав, що розробники детально відтворили навіть його невелике містечко, про яке знають лише місцеві жителі. Він пожартував, що інформація про це місто з'являлася в ЗМІ лише одного разу, коли йшлося про незаконну риболовлю в цьому регіоні.

Який вигляд мають локації з Forza Horizon 5 у реальності: відео