Поки Rockstar ще не анонсували продовження легендарної франшизи, а лише прощаються із GTA V, у мережі з'явилося відео на якому, як стверджують, записано ігровий процес ранньої версії майбутньої гри.

Цікаво PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

На форумі ResetEra користувач під ніком Toumari розпочав гілку обговорення із вельми цікавого відео, на якому, як повідомив геймер, ймовірно зображено ранній геймплей GTA VI.

Цікавим є те, що на одному з фрагментів ролика видно надпис на трамваї – "Vice City", що додає цікавості цій "знахідці".

Відео з можливим геймплеєм "альфи" GTA VI

Невдовзі після цього, різноманітні користувачі у твітері також почали поширювати масу зображень та відео подібного характеру.

Ймовірні скриншоти з GTA VI / зображення з твітеру Melzy

https://twitter.com/melzyfn/status/1571414849283923970?s=20&t=Xi91Eqf__0iJOAC1gui-uQ
https://twitter.com/Who2Pitts/status/1571374176534929408?s=20&t=27q8zmRUSySg2kZ9Tr-Cow

На такий масштабний витік встиг відреагувати авторитетний журналіст та інсайдер Джейсон Шраєр. За словами фахівця "виходячи з масштабу, важко уявити, що це підробка. Крім того, два герої та Vice City відповідають тому, що я повідомляв раніше цього року".

І справді, те що ми бачимо на відео та скриншотах – починаючи від сетингу та закінчуючи головними героями, ідеально збігається з усіма численними чутками, що гуляли мережею вже довгий час.

Залишається лише очікувати на реакцію від Rockstar Games, проте шанувальники франшизи вже впевнені, що ці кадри саме із GTA VI.