GTA 5 пережила випуски на трьох поколіннях консолей, починаючи з PS3 і Xbox 360 ще у далекому 2013 році. Відтоді вона стала однією з найкасовіших відеоігор усіх часів, поступившися лише Minecraft та, схоже, що їй прийшов час йти на заслужений відпочинок, повідомляє 24 канал.

Цікаво PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Студія Rockstar нещодавно опублікувала на своєму сайті досить незвичну сторінку з титрами до гри Grand Theft Auto 5. Разом із ними на ній з'явилося коротке "дякую" для всіх, хто брав участь у проєкті з моменту релізу і впродовж довгих років його підтримки.

Враховуючи те, що титри зазвичай можна побачити в кінці чогось, чи то фільму, чи гри, фанати просто таки впевнені, що таким чином Rockstar остаточно прощається з одним зі своїх найприбутковіших проєктів. А чутки про скорий анонс GTA 6, на фоні цього "прощання", стають лише реалістичнішими.

До того ж з огляду на те, що Grand Theft Auto 5 вийшла 17 вересня, мають сенс твердження окремих фанатів, що Rockstar, ймовірно, готують анонс продовження саме на річницю гри.

У будь-якому випадку, навіть якщо анонс продовження відбудеться в цю дату, може пройти декілька років, перш ніж воно побачить світ, тому ще є час познаходити всі ймовірні скриншоти наступної частини франшизи у GTA Online.