Здається, чутки навколо GTA VI не стихають ні на мить. Цього разу гравці GTA Online впевнені, що розробники із Rockstar підкинули їм своєрідну підказку у вигляді скриншотів із довгоочікуваного продовження франшизи.

До теми Rockstar може невдовзі представити GTA 6: ЗМІ помітили натяки

Отож, геймери помітили, що кілька нових сорочок, доданих до гри з останнім DLC, мають принти з дивними чорно-білими фото. Гравці одразу почали гадати чи ці кадри взяті з GTA V, чи вже з наступної частини франшизи.

Особливу увагу привернули два зображення: дівчина, що показує середній палець, сидячи в авто та американські гірки із деревами біля них.

Зображення Dexerto

Геймери в мережі одразу підмітили, що у GTA Online персонажі, які показують середній палець, "ніколи не використовують для цього свою праву руку". Це може означати, що дівчина з принта буде ігровим персонажем, що своєю чергою збігається з деякими чутками про майбутній реліз.

Крім того, біля пірса Дель Перро, де розташовані оглядове колесо та американські гірки у GTA Online, немає дерев, а на зображенні гірок з футболки вони є. Через це геймери навіть припустили, що, оскільки дія GTA VI нібито розгортатиметься у Вайс-Сіті, це може бути зображенням пародії на Disney World, який знаходиться у Флориді. До того ж чутки про те, що у шостій GTA буде парк розваг також уже курсували в мережі.

Ну і на останок гравців збентежили волюметричні хмари – технологія, яку не використовували в GTA 5, а лише у новіших іграх Rockstar.

Ближчий погляд на принти / зображення з Reddit

Звичайно, це не перший раз, коли геймерам ввижаються скриншоти з GTA VI. Таке вже було з випуском GTA Trilogy Definitive Edition, коли фанати розгледіли ймовірні зображення з майбутньої частини у фото на стіні будинку Карла Джонсона.

У будь-якому випадку, якщо Rockstar справді таким чином "передають привіт" фанатам серії, то ми сподіваємося, що не доведеться довго чекати, поки нарешті з'явиться офіційний трейлер проєкту.