З моменту виходу Diablo 3 минуло понад десять років. Нову гру для мобільних пристроїв Diablo Immortal завантажили понад десять мільйонів разів за перші кілька місяців після випуску, але шанувальники готові до справжнього продовження Diablo.

Читайте також 5 найазартніших мініігор у "великих" відеоіграх: вибір редакції

Новий злив у Diablo 4

Після багатьох років спекуляцій щодо розробки Diablo 4 гра була офіційно анонсована під час Blizzcon 2019. Нові трейлери та ранній погляд на ігровий процес у відкритому світі викликали у гравців захоплення від майбутнього випуску гри у 2023 році.

Втім, у процесі підготовки гри розробників вже спіткали проблеми зі зливами гри. Так, лише у вересні в мережу злили майже годину геймплею гри.

Наразі гра перейшла до закритого бета-тестування, яке деяким з її тестувальників важко зберігати в секреті. Тестувальники, які порушили угоди про нерозповсюдження, оприлюднили кадри ігрового процесу фінального вмісту Diablo 4.

Blizzard нещодавно заявила під час червневої демонстрації Microsoft & Bethesda, що розробник має великі плани щодо ендшпільного вмісту гри, який має підтримувати інтерес гравців до Diablo 4 протягом багатьох років після її виходу.

Фанати, які хвилюються через спойлери, повинні знати, що витік кадрів не виявив жодних спойлерів для гри. Тим не менш, були продемонстровані здібності після кампанії, яких раніше не бачили.

Трейлер геймплею Diablo 4: дивіться відео

Ранні враження від Diablo 4 були дуже позитивними як від офіційно випущеного геймплею, так і від незаконно злитого в мережу. Схоже, розробники акцентували увагу на створенню процедурно згенерованих підземель, покращеному будівництву персонажів і геймплею PVP, що має зробити очікуваний сиквел дуже придатним для повторного відтворення.

Публічні тести заплановані на початок наступного року, до дати виходу Diablo 4 у 2023 році. Але якщо нинішня тенденція збережеться, то дуже ймовірно, що будуть ще більше витоків кадрів.