Майбутня гра вже багато років перебуває в розробці, а фанати з нетерпінням очікують. Втім, за цей час Blizzard Entertainment опублікувала доволі обмежену кількість кадрів геймплею гри.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Великий витік у Diablo 4

Тепер у мережі з'явився абсолютно новий витік, що демонструє найбільшу кількість безперервних кадрів ігрового процесу Diablo 4, які будь-коли бачили раніше.

Відбувся витік двох відео тривалістю в п'ять і 38 хвилин, що разом становить 43 хвилини витоку. Гравця на відео можна побачити в ранній збірці гри з використанням класу Варвар.

Гравець-варвар виконує декілька квестів, демонструючи як потужні здібності класів, так і дерево навичок класу. Деякі середовища виглядають не повністю завершеними – що цілком природно, враховуючи, що до повного випуску гри ще залишається деякий час.

Був також показаний магазин, де було кілька предметів, які гравці можуть купити в грі за реальні гроші. Деякі з показаних предметів – "Затонулі скарби", "Солонуватий прибір", "Спадкоємець моря", "Толи моря", "Вирощені вовками" та "Лев Арреат".

Скриншоти геймплею Diablo 4: дивіться фото

Схожий витік з GTA 6: