Хакер напередодні опублікував частину вихідного коду та відео з тестової версії гри GTA 6. У Rockstar цю ситуацію досі не коментували.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Натомість Take-Two Interactive вже почала займатися видаленням або блокуванням злитих кадрів з різних ресурсів.

Хакер пропонує "домовитися"

Викрадач коду написав, що не очікував такого ажіотажу та отримав безліч повідомлень. Хакер також запропонував Rockstar Games та Take-Two Interactive зв'язатися з ним. У нього, мовляв, є якась пропозиція до компаній.

Найімовірніше, teapotuberhacker вимагатиме грошову винагороду. Раніше він написав, що має повний вихідний код GTA 5 і GTA 6.

Якщо його опублікувати в мережі, то це може завдати серйозної шкоди іграм. Наприклад, пірати зламають Grand Theft Auto 6 відразу після релізу та викладуть на торрент-трекерах.

Вже вночі він написав, що не може порозумітися з Rockstar. Більше інформації хакер пообіцяв надати наступного дня.

Масштабний злив GTA 6: коротко

  • Традиційно Rockstar Games підігрівала інтерес до наступної гри серії GTA фактичною відсутністю інформації. Лише час від часу зливали деякі чутки, але гра офіційно навіть не була анонсованою.
  • Втім, 18 вересня у мережі почали з'являтися відео з буцімто майбутньої гри. Згодом знаменитий інсайдер Джейсон Шрайєр, який поспілкувався зі співробітниками з Rockstar Games, підтвердив, що це кадри GTA 6.
  • Злиті кадри належать до тестової версії гри приблизно 2019 року. Натомість нині гра вже фактично готова до релізу, включно з катсценами та іншими дрібницями.