Реліз четвертої частини в серії Serious Sam відбувся у вересні 2020 року, а вже в грудні минулого року її автори почали натякати на реліз нового проєкту. Щоправда, навряд чи геймери могли подумати, що йдеться про відеогру, яка може вийти вже до кінця цього місяця.

Не пропустіть Як забивати кожен штрафний удар у FIFA 22: геймер поділився цікавою "фічею"

Варто розпочати з того, що місяць тому представники Devolver Digital опублікували запис, на якому можна побачити засніжену локацію та моторний човен, яким керує Сем. Головний герой скаржиться на холод, а також радіє тому, що знову зможе провчити прибульців. А наприкінці відео з'являється фірмовий логотип серії, який раптово починає замерзати.

Тизер нового проєкту з серії Serious Sam: відео

Тоді користувачі мережі припустили, що в такий спосіб розробники натякають на "морозне" доповнення для відеогри Serious Sam 4. На думку деяких гравців, автори планують відправити геймерів на територію Росії. Річ у тім, що з основної відеогри були вирізані російські рівні, а в файлах гри знаходили нових персонажів, які мають характерні для цієї країни імена.

Щоправда, можливо, цього разу може йтися про щось глобальніше. Річ у тім, що вчора представники Devolver Digital опублікували це відео вдруге, а також додали загадковий підпис:

Що якщо нову гру з серії Serious Sam анонсують наступного тижня, а випустять уже цього місяця?

Важливо відзначити, що в повідомленні вони використали слово "гра", а не доповнення чи DLC. Чому так сталося поки невідомо, але деякі геймери думають, що розробники просто помилилися з формулюванням. Начебто вони назвали цей проєкт так, бо йдеться про масштабне та самостійне доповнення. Додамо, що поки ніхто не відкидає й варіант з невеликою повноцінною грою.

Логотип майбутнього проєкту з серії Serious Sam / Скриншот