30 березня 2024 року Natus Vincere у героїчному поєдинку обіграли колектив G2 та вийшли у гранд-фінал PGL Major Copenhagen, повідомляє Games 24.

Важливо PIN-UP Foundation допоміг евакуювати до Німеччини 28 українців

Матч закінчився 2:1 на користь "народжених перемагати", хоча був вельми напруженим та не обійшовся без додаткових раундів.

Але у підсумку українська організація здобула перемогу на піку суперників – мапі Anubis (16:13) та вирішальному Ancient (13:12), віддавши G2 лишень власний пік, яким стала карта Nuke (7:13).

Цією перемогою NAVI зобов'язані феноменальній грі українського снайпера Ігоря "w0nderful" Жданова та литовському легіонеру Юстінасу "jL" Лекавічусу.

Статистика півфіналу

Індивідуальна статистика гравців / Фото з hltv

Отож, Natus Vincere зіграють у першому фіналі Мейджору в історії CS 2, що до того ж робить їх рекордсменами Counter-Strike загалом.

Річ у тому, що "народжені перемагати" вийшли на одноосібне перше місце за кількістю фіналів мейджорів за всю історію професійної сцени шутера Valve.

Раніше вони поділяли цей титул з організацією Ninjas in Pyjamas, які своєю чергою п'ять разів опинялися у гранд-фіналі престижного турніру.