Хоча досить важко посперечатися за звання найбільшого проєкту у Minecraft, після того, як у грі відтворили цілий Всесвіт, проте це гігантське місто, яке ось уже 11 років будують понад 500 ентузіастів все ж має непогані шанси, повідомляє 24 канал.

Цікаво 5 найазартніших мініігор у "великих" відеоіграх: вибір редакції

Гравці Minecraft давно довели, що можуть змайструвати та відтворити все, що тільки можна уявити, і це було і залишається головною перевагою гри вже більш як десятиліття.

Після 11 років роботи (майже стільки ж стільки й існує гра) команда з понад 500 натхненних будівельників змогла створити найбільше місто в Minecraft, а нещодавно в ньому з'явився красень аеропорт. Цією новиною поділився на Reddit користувач під ніком NJDaeger, який є одним із 10 "адмінів" проєкту.

Пост миттєво став шалено популярним та всього лише за день отримав понад 62 тисячі вподобань.

Аеропорт та вид на Ґрінфілд / зображення з reddit

За словами NJDaeger у проєкті є 10 людей, які власне займаються глобальними питаннями проєктування міста, а решта це "до біса гарні будівельники, які точно знають, що вони роблять".

Робота над містом, яке отримало назву Ґрінфілд, не зупиняється ні на мить, а команда ентузіастів тримає зацікавлених геймерів в курсі про його поточний стан через скриншоти та тизер-відео.

Величезні хмарочоси, прибережні шосе та розкішні маєтки – це лише деякі з об'єктів, що є на мапі, а більше про них можна дізнатися в останньому відео на YouTube-каналі Greenfield Minecraft.

Більше про місто: відео

Буде цікаво подивитися, наскільки зміниться Ґрінфілд у міру подальшого розвитку гри, а, зважаючи на те, що більшу частину міста ще не побудовано – у команди ентузіастів попереду ще дуже багато роботи.