Інсайдери в один голос повідомляють про те, що нова Need For Speed має вийти у 2022 році й шанувальники затамували подих, очікуючи, що невдовзі з'являться якісь конкретні новини про продовження легендарної франшизи.

Цікаво Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Need For Speed: Heat була останньою частиною серії, і, хоча вона мала деякі плюси, все ж і близько не ввійшла до списку найкращих ігор NFS.

Віддані шанувальники надіються, що розробники нарешті ввімкнуть найвищу передачу та забезпечать їх якісною та справді захопливою грою, на яку вони так довго чекали. Зображення, що почали з'являтися у мережі, схоже є першим справжнім доказом того, що на це можна сподіватися ще до кінця 2022 року.

Геймер під ніком Ziimbian, який є модератором Subreddit і Discord, присвячених Need For Speed, у своєму твітері нещодавно опублікував цікаві зображення нібито з нової NFS. На першому з них зображено вишуканий класичний автомобіль з літерами "NFS" на номерному знаку. Крім того, у нижньому лівому куті можна помітити радар відкритого світу, як це класично було в інших тайтлах франшизи.

На другому зображенні, викладеному Ziimbian, можна побачити одну з класичних моделей Ferrari знову ж таки з номерним знаком "NFS", припарковану перед жартівливим графіті.

Цього разу зображення було спрямоване у відповідь на твіт відомого ігрового інсайдера Тома Гендерсона щодо затримки гри.

"Я ще нічого не чув про дату анонсу нової частини NFS, окрім того, що тривають ігрові тести. Анонс був запланований на кінець липня, але його було відкладено. А про нову дату я не чув, хоча ЕА пішли у ва-банк і кажуть, що гра таки вийде ще в цьому році", – повідомив Гендерсон.

Отож, шанувальникам NFS та віртуальних перегонів загалом залишається лише чемно чекати офіційних новин від розробників та надіятися, що цей реліз EA буде краще, ніж Madden NFL 23, яка ризикує стати найгіршою грою 2022 року.