Будь-яка змагальна гра, у якій є елемент спілкування із суперником, може стати справжнім випробуванням для нервів геймерів, особливо коли опонент лише те і робить, що намагається вивести вас з рівноваги своєю поведінкою.

Читайте також З Hearthstone і World of Warcraft зникла пасхалка на фільм "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"

Зазвичай в таких ситуаціях у пригоді стає система "репортів", яка дозволяє пожалітися на нечемного гравця, а не просто надіятися, що того настигне кармічна відповідальність за його вчинки.

Проте, фанати Hearthstone довгі роки жили без подібної функції, а тому їм доводилося терпіти частий "бед меннерінг", "гріфінг" чи навіть прямі образи. Схоже, що цьому свавіллю прийде кінець 30 серпня із виходом оновлення 24.2, яке нарешті додасть в гру можливість "репортити" подібну поведінку.

Таким чином ви зможете повідомити розробників про такі речі, як неприйнятні чи образливі нікнейми, токсичні повідомлення в чаті чи навіть ігровий процес. Щоправда, останній пункт достеменно не розкриває, чи мається на увазі використання багів, чи токсичне використання емоцій героїв та чекання догорання мотузки,
– йдеться в аналізі оновлення від Hearthstone Top Decks.

Одначе, так чи інакше, багато шанувальників гри вже висловили прихильність цьому нововведенню. Попри те, що єдиний спосіб вербально спілкуватися в Hearthstone – це додати опонента в друзі, на жаль, поширеною практикою є "дружба" лише з метою вилаятися один на одного в чаті.

Також останнім часом чимало нечесних гравців використовували "мотузкових ботів", щоб накопичувати ігровий час, створюючи незручності іншим гравцям і псуючи їм задоволення від процесу.

Сподіваємося, що тепер геймери зможуть ефективно боротися із такими інцидентами у Hearthstone, щоб покращити клімат у спільноті гри та зекономити нервові клітини як собі, так і іншим користувачам.