Компанія PIN-UP UKRAINE запускає оновлений сайт із сучасним та простим для сприйняття дизайном.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Важливу роль у новій айдентиці відіграють кольори. Фон сайту змінено з чорного на білий. Основними кольорами продукту, як і раніше, залишилися червоний та зелений, що символізують сучасність і впевненість.

Кнопкові елементи сайту змінені за формою – наразі вони не містять гострих кутів, а мають закруглену форму. Щоб новий дизайн кардинально не вплинув на впізнаваність бренда, решта елементів сайту залишилася без змін.

"Розвиток компанії передбачає зміни. Ми в PIN-UP Ukraine поставили собі задачу освіжити наш продукт, але без кардинальних змін, які б могли вплинути на впізнаваність бренду. Тому вирішили не змінювати інтерфейс сайту і сконцентрувалися на кольорах. Оскільки для компанії важливо, щоб нашим клієнтам було зручно користуватися продуктом, ми акцентували на простоті взаємодії за рахунок білого фонового кольору платформи. Думаю, що нам вдалося, і клієнти залишаться задоволені. PIN-UP Ukraine продовжить вдосконалюватися та розвиватися, адже ми віримо, що новий дизайн – це нові перемоги", – прокоментував COO PIN-UP Ukraine Ігор Зотько.

Над оновленням візувального стилю PIN-UP Ukraine працювала дизайнерська команда компанії під керівництвом Дмитра Овсієнка.