Чутки про нові частини Call of Duty з'являлися в мережі вже неодноразово, щоправда, розробники з Activision жодного разу їх так й не коментували. А тому такої неофіційної інформації назбиралося вже стільки, що вчора ввечері останні провели спеціальну презентацію для інфлюенсерів, яка була присвячена анонсу нових частин та проблемам королівської битви Warzone.

Це цікаво Журналісти з'ясували, що в міста із гри Dying Light 2 є реальні прототипи

Анонс Modern Warfare 2 та Warzone 2

Представники компанії Activision офіційно анонсували, що в розробці перебуває дві частини Call of Duty: сиквел Modern Warfare (2019 рік) та продовження Warzone. Автори відзначили, що обидва проєкти розроблюються на новому та однаковому ігровому рушії. На їхню думку, це допоможе уникнути проблем з майбутніми інтеграціями контенту.

Згідно з їхньою інформацією, Modern Warfare 2 буде продовженням першої частини, а Warzone 2 – проривом в жанрі королівських битви. Автори відзначили, що остання створюється з нуля, а також додали, що в ній буде новий режим "пісочниця".

Також відомо, що за розробку обох проєктів відповідає студія Infinity Ward. Реліз Modern Warfare 2 має відбутися вже наприкінці цього року, а от коли вийде Warzone 2, наразі невідомо.

Трейлер відеогри Call of Duty: Modern Warfare (2019 рік): відео

Провал Warzone

Розробники з Activision прямо відзначили, що нинішня версія Warzone "зламана". А все тому, що в ній настільки багато контенту, що іноді навіть важко розібратися в причинах виникнення певного багу. Автори розуміють, що проблемним цей проєкт став через інтеграції з Black Ops Cold War та Vanguard. На їхню думку, через це королівська битва ще й втратила свою "душу".

Вони розуміють, що нинішня версія Warzone не витримає ще однієї інтеграції. Саме тому розробники вирішили створити абсолютно нову відеогру з врахуванням всіх своїх попередніх помилок. А особливу увагу вони планують приділяти її підтримці та додаванню нового контенту.

Також автори зазначили, що продовжать підтримувати й першу частину. Вони пообіцяли, що до кінця року виправлять всі проблеми, а також додали, що новий масштабний патч має вийти вже найближчим часом.

Трейлер відеогри Call of Duty: Warzone: відео