Overwatch 2 став справжнім жахом для Blizzard і шанувальників першої частини. Постійні проблеми із серверами, купа багів та засилля ґрінду зробили так, що навіть віддані фанати оригінальної гри вирішили закинути новий проєкт до кращих часів, повідомляє 24 канал.

Цікаво Новий дизайн – нові перемоги: компанія PIN-UP Ukraine оновила сайт

Проте однією з найбільш проблем гри можна назвати ситуацію, що склалася з ключовою для шутерів механікою, а саме хітбоксами.

Користувач тіктоку під ніком violentwastaken продемонстрував геймерам як саме вони працюють в Overwatch 2 і виявилось, що, м'яко кажучи, не дуже вдало.

Проблеми з хітбоксами в Overwatch 2: відео

На відео чітко видно, що для того аби влучити в опонента в Overwatch 2 насправді не обов'язково в нього влучати. Постріли, що явно націлені повз гравців – все ще влучають в ціль, але найкумедніше те, що така ж ситуація і з рукопашними атаками.

У невдалому старті гри багато що можна списати на невдачу, проте коли настільки безвідповідально пропрацьована одна з основних для жанру механік, то у розробників залишається обмаль виправдань, які можуть повернути віру геймерів у їхній проєкт.