Багатокористувацькі відеоігри подекуди справді можуть допомогти знайти друзів чи навіть кохання. Однак одна імпульсивна жінка шокувала всіх своїм вчинком, зробленим через PUBG.

Читайте також PIN-UP Ukraine сплатила понад 1 мільярд гривень до держбюджету за пів року

PUBG: Battlegrounds – це безкоштовний шутер у стилі королівської битви, де сотня гравців бореться за перемогу у матчі. Окремим хітом, особливо в індо-азійському регіоні, стала мобільна версія проєкту.

Саме у ній вдалося знайти кохання пакистанській дівчині та індійському чоловікові, щоправда, історія роману цих геймерів швидко закінчилася їх арештом.

Річ у тому, що заміжня 27-річна пакистанка Сіма Гулам Хайдер покинула країну та чоловіка, аби зі своїми чотирма дітьми незаконно проникнути до Індії. Все задля того, аби зустрітися там з 22-річним Сачіна Міну – віртуальним бойфрендом, з яким вона познайомилася у 2019 році.

Саме тоді чоловік Хайдер переїхав до Саудівської Аравії у пошуках роботи, а жінка засумувала і знайшла собі розраду в компаньйоні з онлайн-гри.

Наші Ромео та Джульєтта / Фото з hindustantimes.com

Як повідомляє Yahoo!, Хайдер і її четверо дітей жили з Міною та його батьком у передмісті Нью-Делі близько місяця.

Нещодавно жінку заарештували за незаконний в'їзд до Індії, а Міну та його батька взяли під варту за надання притулку родині без візи.

Вона знала, що у нього є проблеми у фінансовому плані. Її вразила не його робота, а його навички гри в PUBG,
– прокоментував ситуацію Судхір Кумар, керівник поліції Рабупури.

8 липня місцевий суд випустив усіх трьох заарештованих під заставу, оскільки було доведено, що Хайдер не в'їхала до Індії "з будь-якими неправильними намірами".

Цікаво, що двійко горе-закоханих сподіваються вирішити ситуацію та одружитися з допомогою індійського уряду.