Так, найкращих 8 команд кваліфікувалися в етап переможців, а ще 8 команд – до етапу невдах. Вилетіли за підсумками групового етапу 4 команди. Раніше ми вже розповідали головні деталі та прогнози The International 2022.

Також цікаво Футбол заради перемоги: PIN-UP Ukraine підтримала благодійний матч в Одесі

Провал росіян

Оскільки NAVI цього року на турнір не пробилися, одним зі способів вболівання для українців є вболівати проти росіян. І вже на груповому етапі вони дали нам можливість щиро порадіти.

Найбільше постаралася команда BetBoom Team. Схоже, гравці цієї команди вирішили повторити шлях російського військового корабля – вони пішли на дно без жодної перемоги на турнірі. Схоже "досягнення" вдалося лише ще одній команді – американській Team SoloMid.

Доволі провальним видався старт для ще однієї російської команди – Team Spirit. Хоча вони напередодні турніру й вважалися фаворитами разом з китайською PSG.LGD, на груповому етапі змогли здобути всього одну-єдину перемогу.

Гірше за них виступили лише вже згадані BetBoom Team і Team SoloMid. Втім, це не завадило другій російськії команді пробитися в наступний раунд, щоправда – в етап невдах.

Етапи переможців і невдах


Фактично, переможцем турніру може стати команда з будь-якого з цих двох етапів. Втім, очевидно, значно простіше це можна зробити через етап переможців.

Так, аби дійти до фіналу, учаснику етапу переможців, потрібно перемогти трьох суперників. Учаснику етапу невдах для цього знадобиться перемогти аж 6 суперників.

Крім того, у разі поразки учасник етапу переможців вилітає в етап невдах, де матиме ще один шанс. Учасник етапу невдах при поразці вилетить одразу з турніру.

Етап переможців:

  • Evil Geniuses (США) – Thunder Awaken (Перу),
  • Team Secret (Європа) – PSG.LGD (Китай),
  • Tundra Esports (Європа) – OG (Європа),
  • Team Liquid (Нідерланди) – Aster (Китай).

Етап невдах:

  • Hokori (Перу) – beastcost (Північна Америка),
  • Team Spirit (Росія) – BOOM Esports (Індонезія),
  • Fnatic (Велика Британія) – Gaimin Gladiators (Європа),
  • Royal Never Give Up (Китай) – Entity Esports (Індія).