З міста Ужгород до німецького міста Санкт-Блазін відправилися 14 сімей загальною кількістю 36 людей. Переважно це люди зі східних та південних регіонів України (Донецька, Херсонська та Харківська області), які залишилися без житла і вирішили спробувати влаштувати життя за кордоном.

Читайте також PIN-UP Foundation забезпечив внутрішньо переміщених осіб з гарячих точок гуманітарною допомогою

Будь-яка справа, яку робить наша команда, має значення лише в тому випадку, якщо вона дійсно допомагає іншим. Українські сім'ї, які втратили своє житло, потребували нашої допомоги. Сподіваюся, вони зможуть почати новий етап у своєму житті. Ми віримо, що наші зусилля допоможуть їм відновити спокій та знайти нову надію для майбутнього,
– прокоментувала Марина Ільїна, президентка PIN-UP Foundation.

Допомога надана на запит Громадської організації "Неємія", яка організувала поїздку українців до Німеччини. Від початку повномасштабного вторгнення організація активно підтримує українців.

Нагадаємо, у 2022 році PIN-UP Foundation фінансово забезпечив транспортне перевезення до голандського міста Хервенен 28 українців з Донецької, Харківської та Миколаївської областей.

PIN-UP Foundation

Благодійний фонд PIN-UP Foundation об'єднує волонтерів і професіоналів, неурядові організації та світову спільноту цінностями, направленими на розвиток України. Фонд системно допомагає тим, хто цього найбільше потребує.

Програми PIN-UP Foundation покликані підтримувати соціально незахищені категорії населення, сприяти розвитку освіти, спорту, охорони здоров’я та допомозі у відновленні України.