Благодійний фонд PIN-UP Foundation допоміг ГО "Неємія" фінансово забезпечити транспортне перевезення українців.

Також цікаво PIN-UP Foundation придбав генератор для забезпечення стабільної роботи Харківського метро

Загалом в голандське місто Херенвен евакуювали 28 переселенців, переважно з Донецької, Харківської та Миколаївської областей. Серед них більшість – жінки та діти. Поїздка тривала кілька діб. Після прибуття всіх українців влаштовали на проживання, їм також надали допомогу в оформленні документів.

Допомога українцям – це один з пріоритетів благодійного фонду PIN-UP Foundation. Спільними зусиллями ми системно допомагаємо тим, хто цього найбільше потребує. Наші програми покликані підтримувати співгромадян у складних ситуаціях, тому ми без вагань долучилися до цієї ініціативи та надали потрібну допомогу,
– прокоментувала Марина Ільїна, президентка PIN-UP Foundation.

Організаторами ініціативи є Громадська організація "Неємія", яка з 2014 року постійно надає допомогу та всіляку підтримку переселенцям.

PIN-UP Foundation


Благодійний фонд PIN-UP Foundation об'єднує волонтерів і професіоналів, неурядові організації та світову спільноту цінностями, направленими на розвиток України. Фонд системно допомагає тим, хто цього найбільше потребує. Програми PIN-UP Foundation покликані підтримувати соціально незахищені категорії населення, сприяти розвитку освіти, спорту, охорони здоров'я та допомозі у відновленні України.

Українців з небезпечних регіонів евакуювали в Нідерланди / ГО "Неємія"