Чисельні обстріли об'єктів критичної інфраструктури з боку Росії виводять з ладу енергосистему життєво-важливих об'єктів українських міст. Зокрема, потреба в безперебійному забезпеченні електроенергією з'явилася у Харківського метрополітену.

Також читайте PIN-UP Ukraine сплатила 170 мільйонів гривень податків у 2022 році

Благодійний фонд PIN-UP Foundation відгукнувся на запит метрополітену і придбав генератор Aksa. Він допоможе забезпечити стабільну та безперебійну роботу метрополітену під час відсутності енергопостачання. Це надасть харків'янам можливість безпечно користуватися підземкою.

Жорсткі обстріли Росії по території України завдають значних пошкоджень критичній інфраструктурі, що суттєво впливає на кожного українця. Одна із ключових складових нормального життя людей – це безперебійна робота міського транспорту. Наш благодійний фонд PIN-UP Foundation допомагає українцям, тому ми одразу відгукнулися на запит Харківського метрополітену й закупили необхідне обладнання. Долаємо перешкоди та наближаємо перемогу разом!
– прокоментувала Марина Ільїна, засновниця PIN-UP Foundation.

Організатори ініціативи – комунальна установа "Офіс Реформ" і PIN-UP Foundation.

Генератор, придбаний благодійниками / PIN-UP Foundation

Благодійний фонд PIN-UP Foundation об'єднує волонтерів і професіоналів, неурядові організації та світову спільноту цінностями, направленими на розвиток України. Фонд системно допомагає тим, хто цього найбільше потребує. Програми PIN-UP Foundation покликані підтримувати соціально незахищені категорії населення, сприяти розвитку освіти, спорту, охорони здоров'я та допомагати у відновленні України.