Компанія PIN-UP Ukraine продовжує підтримувати економіку України, сплачувати податки та обов'язкові платежі попри можливість відстрочки через повномасштабну війну Росії проти України.

Також цікаво Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Загальна сума надходжень від компанії від початку 2022 року склала 169,7 мільйона гривень. До податкових відрахувань увійшли, в тому числі: податок на прибуток, єдиний податок, податок на доходи фізичних осіб, військовий збір та ЄСВ.

PIN-UP Ukraine – один з ключових платників податків серед операторів легального грального бізнесу України. Завдяки стабільній роботі компанії під час війни ми продовжуємо свою діяльність та своєчасно сплачуємо усі необхідні платежі до бюджету України. Для нас важливо дотримуватися виконання податкових зобов'язань, оскільки чесна сплата податків є основою наповнення державного бюджету. PIN-UP Ukraine і надалі робитиме все від неї залежне для підтримки економіки України,
– прокоментував COO PIN-UP Ukraine Ігор Зотько.

Нагадаємо, в умовах воєнного стану, PIN-UP Ukraine перерахувала до державного бюджету 23,4 мільйона гривень ліцензійного збору.

PIN-UP Ukraine


Це українська компанія, яка у 2021 році отримала ліцензію на діяльність онлайн-казино. Компанія сприяє розвитку ринку легального гемблінгу, підтримує економіку України та активно інвестує у благодійні проєкти на користь українців.