PIN-UP Foundation відреагував на ініціативну харківського міського голови щодо закупівлі необхідного обладнання для облаштування п'яти пунктів обігріву для харків'ян та внутрішньо-переміщених осіб.

Також цікаво PIN-UP FOUNDATION передав Миколаївщині 40 тонн гуманітарної допомоги

Допомога в облаштуванні пунктів обігріву

У межах співпраці PIN-UP Foundation та комунальної установи "Офіс реформ Харкова" благодійний фонд придбав 10 генераторів, 10 буржуйок, 10 конвекторів, 25 прожекторів, 10 теплових подушок, 10 термоподів та 5 аптечок. Обладнання встановлено у пунктах обігріву в місті Харків та готове до використання.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України місто Харків продовжує зазнавати масштабних руйнувань. Ворог регулярно нищить критичну інфраструктуру міста. Наразі містяни та внутрішньо-переміщені особи потребують тепла і світла. Тому PIN-UP Foundation відреагував на запит харківського міського голови та допоміг з обладнанням пунктів обігріву. PIN-UP Foundation і далі зігріватиме українців своєю турботою,
– прокоментувала Марина Ільїна, президентка PIN-UP Foundation.

Благодійники обладнали пункти обігріву в Харкові / PIN-UP Foundation

Благодійний фонд PIN-UP Foundation об'єднує волонтерів і професіоналів, неурядові організації та світову спільноту цінностями, направленими на розвиток України. Фонд системно допомагає тим, хто цього найбільше потребує. Програми PIN-UP Foundation покликані підтримувати соціально незахищені категорії населення, сприяти розвитку освіти, спорту, охорони здоров'я та допомозі у відновленні України.

У пунктах обігріву є аптечки та інші необхідні речі / PIN-UP Foundation