Волонтери проєкту LINE-UP закупили 1220 кілограмів продуктів харчування для пунктів незламності Харкова. Також з допомогою фонду було придбано 16 нових генераторів потужністю 7,5 кВт кожен для забезпечення безперебійного електропостачання міста.

До теми У Чернігові встановили вуличні укриття від PIN-UP Foundation

Наш фонд активно стежить за ситуацією в Харкові та робить все можливе, аби допомогти харків'янам пережити складні часи. Ми тримаємо руку на пульсі та готові продовжувати й надалі підтримувати українців,
– прокоментувала президентка PIN-UP Foundation Марина Ільїна.

Нагадаємо, проєкт LINE-UP було створено благодійним фондом PIN-UP Foundation для оперативного реагування на запити від місцевих громад прифронтових територій України щодо допомоги із забезпечення мешканців життєво важливою продукцією. За роботою проєкту можна спостерігати на сторінці PIN-UP Foundation в Instagram.

Що варто знати про PIN-UP Foundation

PIN-UP Foundation – благодійний фонд, який об'єднує волонтерів, професіоналів, неурядові організації та світову спільноту, які мають спільні цінності та прагнуть до розвитку України. Програми фонду спрямовані на підтримку соціально незахищених категорій населення, розвиток освіти, спорту, охорони здоров'я та допомогу у відновленні країни.