Разом з адміністрацією Комиш-Зорянської територіальної громади Запорізької області організована передача гуманітарної допомоги 300 сім'ям внутрішньо-переміщених осіб, які були змушені тікати від війни та оселилися в місті Запоріжжі.

Читайте також PIN-UP Foundation вивіз до Європи українців, які постраждали від воєнних дій

Загалом команда PIN-UP Foundation передала 6 тонн гуманітарки на понад 680 тисяч гривень. Серед допомоги – харчові продукти та побутова хімія.

Ця війна жорстока. Мільйони українців потребують сьогодні підтримки та допомоги. Ми не маємо права лишатися в стороні. Оскільки одна з основних задач PIN-UP Foundation – це допомога українцям, постраждалим від воєнних дій, ми продовжуємо реагувати на запити жителів різних регіонів України й забезпечуємо їх необхідною гуманітаркою допомогою. Фонд продовжить реалізацію благодійних ініціатив і підтримуватиме українців і надалі,
– прокоментувала Марина Ільїна, президентка PIN-UP Foundation.

Благодійний фонд PIN-UP Foundation об'єднує волонтерів і професіоналів, неурядові організації та світову спільноту цінностями, направленими на розвиток України. Фонд системно допомагає тим, хто цього найбільше потребує. Програми PIN-UP Foundation покликані підтримувати соціально незахищені категорії населення, сприяти розвитку освіти, спорту, охорони здоров’я та допомозі у відновленні України.

PIN-UP Foundation допоміг мешканцям Запорізької області: дивіться фото