PIN-UP Global прагне не тільки досягати високих результатів у своїй галузі, але й підтримувати та визнавати досягнення інших компаній, які діляться своєю експертизою та досвідом, інформує 24 Канал. Це партнерство є продовженням плідної співпраці між PIN-UP Global і grc.ua та підкреслює вклад обох у підтримку найкращих практик в галузі управління людським капіталом в Україні та розвитку ринку праці.

Читайте також Волонтери PIN-UP Foundation виїхали на допомогу в Херсон

Ми раді, що продовжуємо співпрацю з нашими українськими партнерами, які попри складний стан в країні визначатимуть найкращих роботодавців. Ми вдячні grc.ua за можливість PIN-UP Global ділитися своєю експертизою і спільно підтримувати розвиток професійного середовища та сприяти будівництву сильних брендів роботодавців в Україні,
– прокоментувала CHRD PIN-UP Global, членкиня журі Премії HR-Бренд Україна Оксана Ізмайлова.

Другий рік поспіль Оксана Ізмайлова буде експертним членом журі, яке аналізуватиме кейси компаній-номінантів і визначатиме найкращих. PIN-UP Global також продовжить практику минулого року і обере компанію-переможця в особистій партнерській номінації "Бізнес з людяним обличчям".

Премія HR-бренд Україна


– головна, щорічна, незалежна, авторитетна премія в Україні за найбільш успішні проєкти в галузі управління людським капіталом, репутацією та іміджем компаній як роботодавців.

Що варто знати про PIN-UP Global

PIN-UP Global – це екосистема незалежних компаній, залучених до життєвого циклу різних розважальних продуктів. PIN-UP Global ділиться на напрямки залежно від профілю:

  • PIN-UP.TECH,
  • PIN-UP.BUSINESS,
  • PIN-UP.CRM,
  • PIN-UP.TRAFFIC,
  • PIN-UP.PLAY,
  • PIN-UP.CARE,
  • PIN-UP.TEAM.

Компанії екосистеми впроваджують інноваційні технології, нестандартні рішення для розвитку та масштабування продуктів та послуг.