Волонтери PIN-UP Foundation доставили до міста продукти харчування, воду, засоби гігієни, медикаменти, корм для тварин, рятувальні жилети, матраци, подушки, пледи, надувні човни, мотори та інші необхідні речі.

Читайте також PIN-UP Foundation доставив для мешканців Херсона гуманітарну допомогу

Гуманітарна допомога передана Херсонській міській територіальній громаді та розподілена між мешканцями з урахуванням безпекових вимог та потреб тих, хто постраждав через затоплення.

У цей важкий момент нашої історії ми стоїмо разом з мешканцями Херсонщини, поділяючи їх біль і скорботу. Наша команда з повною відданістю та рішучістю готова надати допомогу людям, які постраждали внаслідок цієї трагедії. Ми прагнемо забезпечити не тільки фізичні потреби херсонців, а й надати їм свої підтримку та співчуття. Нехай наша єдність і солідарність стануть опорою, яка допоможе херсонцям відновитися і вийти з цієї трагедії сильнішими,
– прокоментувала президентка PIN-UP Foundation Марина Ільїна.

PIN-UP Foundation закликає всіх, хто постраждав або потребує допомоги, за можливості звертатися до організації. Команда волонтерів готова надати необхідну допомогу та підтримку.

Жителям Херсонщини привезли благодійну допомогу / Фото PIN-UP Foundation

PIN-UP Foundation

Благодійний фонд PIN-UP Foundation об'єднує волонтерів і професіоналів, неурядові організації та світову спільноту цінностями, направленими на розвиток України. Фонд системно допомагає тим, хто цього найбільше потребує.

Програми PIN-UP Foundation покликані підтримувати соціально незахищені категорії населення, сприяти розвитку освіти, спорту, охорони здоров’я та допомозі у відновленні України.