Увесь світ засуджує російську воєнну агресію та вводить санкції проти цієї країни. Не стоять осторонь й компанії, які працюють в індустрії відеоігор. Про глобальні санкцій ми на Games24 вже розповідали, а от сьогодні хочемо згадати про ті речі, які більшість з вас могла пропустити.

Актуально Зникають навіть згадки: Ubisoft видалила біографії російських оперативників з Rainbow Six Siege

Черговий примусовий "рефанд"

Вчора відбувся реліз оновленої версії GTA V для консолей нового покоління. Щоправда, російські власники консолей PlayStation, які планували зіграти в цю відеогру, стикнулися з серйозною проблемою. Річ у тім, що компанія Sony оформила їм примусові "рефанди", а також зробила недоступною саму гру.

Найцікавіше в цій ситуації те, що гроші їм повертаються не на банківські карти, а в гаманець PS Store, яким вони вже не можуть скористатися. Річ у тім, що раніше компанія Sony зупинила роботу свого онлайн-магазину на території країни агресора.

Нові ціни від Nintendo

Японська компанія Nintendo ще тиждень тому оголосила, що покидає російський ринок. Щоправда, ще якийсь час її офіційні російські представники будуть працювати в цій країні. Вони планують займатися розповсюдженням раніше імпортованих товарів.

Щоправда, попередньо вони вирішили скорегувати ціни на таку продукцію. Йдеться про фізичні копії ігор (картриджі), аксесуари та консолі. Згідно з їхньою інформацією, в середньому ціни на товари зросли на 40 – 60%. Вартість основних продуктів зросла так:

  • З 499 до 799 рублів;
  • З 2499 до 3899 рублів;
  • З 2999 до 3999 рублів;
  • З 3499 до 5499 рублів;
  • З 3999 до 6199 рублів;
  • З 4999 до 6999 рублів;
  • З 7999 до 12499 рублів.

Дуже ймовірно, що це не останнє подібне зростання цін, з яким потрібно буде стикнутися російським геймерам. А все тому, що їхня національна валюта продовжує своє катастрофічне падіння.