Поки компанія Ubisoft не озвучувала жодних планів щодо випуску ремейка оригінальної гри Assassin's Creed. До того ж вона доступна для гри на сучасних консолях завдяки зворотній сумісності Xbox.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Оскільки шанувальники можуть і не отримати належний ремейк Assassin's Creed, вони можуть принаймні уявити, який вигляд може мати, переглянувши нове відео, завантажене TeaserPlay – ютуб-каналом, який спеціалізується на концептуальних відео Unreal Engine 5.

Відео представляє світ оригінальної Assassin's Creed, але з більш детальними візуальними зображеннями. На ньому показано, як головний герой Альтаїр гуляє вулицями міста, досліджує ігровий світ і розмовляє зі своїм наставником Аль Муалімом.

Потенційний ремейк Assassin's Creed: дивіться відео

До слова, хоча про ремейк оригіналу Assassin's Creed поки не мовиться, Ubisoft вже офіційно представила Assassin's Creed Mirage. Реліз гри очікується навесні 2023 року.

Unreal Engine 5:

  • Unreal Engine – це ігровий рушій, що розробляється та підтримується компанією Epic Games. П'ята версія рушія представлена лише у 2021 році.
  • Саме рушій Unreal Engine 5 використовують ігри Fortnite Battle Royale, Fortnite: Save the World, а також майбутня S. T. A. L. K. E. R. 2.