У мережі з'явилася чергова неперевірена інформація про відеогру GTA VI, хоча цього разу це не прості чутки. Це більше схоже на масштабний "злив", хоча незрозуміло наскільки правдивий та точний.

До теми Прихований анонс чи "тролінг" від розробників: геймери відшукали черговий натяк на GTA VI – фото

Інформацією на Reddit поділився користувач із нікнеймом meetsejpal. Він вирішив зібрати найцікавіші деталі з анонімних джерел, які активно видалялися останнім часом. Користувач зазначив, що всі джерела посилаються на годинну конференцію у форматі AMA (запитуйте про що завгодно). Інформації у пості meetsejpal чимало, тому постараємося виділити найголовніше.

Реліз GTA VI повинен відбутися у жовтні 2023 року, а події у відеогрі розгорнуться в альтернативній версії Маямі, Флорида. Гра може розпочатися у 1970 році, проте ігрова мапа не буде найбільшою у серії.

Головний герой має кодове ім'я Рікардо, інсайдер відзначив, що реальне назвати не може, бо це зіпсує враження від проходження гри (може стати спойлером). Відомо, що протагоніст італієць, який виріс у США. Цікаво, що жіночого персонажа може й не бути, бо від цієї ідеї вирішили відмовитися нещодавно. Також у відеогрі можуть з'явитися персонажі із GTA Vice City та GTA IV.

Сюжет розрахований на 60 годин проходження, а гру планують розбити на систему розділів, як у Red Dead Redemption 2. Інсайдер вважає, що це найкраща сюжетна кампанія в історії серії GTA. У грі може з'явитися серфінг, а наслідки від негоди чи бурі будуть вражати. Також відзначається, що у GTA VI буде революційний штучний інтелект.

Акцент знову планують зробити на консолі, а версія для PC вийде із затримкою. Онлайн у відеогрі також з'явиться не одразу. Інсайдер відмітив, що реліз ремастерів Red Dead Redemption та GTA: San Andreas може відбутися до виходу GTA VI.

Користувач meetsejpal вважає, що цю інформацію варто сприймати скептично (погоджуємося), але зазначив, що підготовка до такого обману повинна була бути дуже масштабною.