Після кількох поспіль провальних результатів та невдалого мейджору, у NAVI вирішили, що настав час змін і попри першочергові чутки про заміну одного гравця, в колективі поміняли одразу трьох, повідомляє 24 Канал.

Читайте також PIN-UP Foundation завершує гуманітарну місію у Херсоні

Отож, склад "народжених перемагати" покинули: останній новачок колективу Андрій "npl" Кухарський та старожили команди Ілля Залуцький та Денис Шаріпов, більш знані як Perfecto та electroNic.

Відхід останніх двох кіберспортсменів означає, що нарешті у складі NAVI з CS:GO ми більше не побачимо російських прапорів, адже команда переходить на новий вектор розвитку та буде англійськомовною.

Задля цього до колективу приєдналися фінський досвідчений капітан – Алексі "Aleksib" Віролайнен, один з кращих гравців BlastTV Paris Major 2023 (рейтинг 1,35) – молдовський ріфлер Міхай "IM" Іван та литовець Джастін "⁠jL⁠" Лекавічус.

Хоча ці три підписання гравців є покупками з команд NiP, Gamer Legion та Apeks відповідно – суми трансферів не повідомляються.

Анонс нового складу Natus Vincere: дивитися відео

Найближчим турніром для оновленого складу NAVI стане BLAST Fall Groups 2023, який розпочнеться трохи більш як за тиждень – 10 липня.