Джерело: твіттер Diablo

Відомий репер Lil Uzi Vert імплантував собі у лоба діамант за 24 мільйони доларів, а це понад 600 мільйонів гривень. На цю новину звернули увагу розробники серії Diablo, які попросили повернути камінь душ. Шкода, що репер поки ніяк не відреагував на їх прохання.

Цікаво Новин немає, але ви тримайтеся: геймер щоденно звітує про відеогру Elden Ring – відео

Згідно з лором Diablo, криваво-червоний камінь у лобі може означати лише одне – у цій людині переродиться Диябло. А для світу смертних це не найкраща новина, бо Диябло це демон та один із повелителів пекла. Тому розробники цієї серії вирішили пожартувати й написали у твіттері наступне:

Поверни червоний камінь душ, смертний. Ти не можеш стримати у собі Повелителя Жаху.

Не залишила цю ситуацію без уваги й компанія Blizzard, представники якої поділилися цікавою гіфкою. На їх твіт, офіційний акаунт Diablo відповів так:

Не турбуйте корпоративних майстрів. Камінь повернеться до нас.

Цікаво, що користувачі радять дуже уважно стежити за цим музикантом, а також пропонують різноманітні способи, якими можна вилучити цей камінь. Наприклад, один користувач запропонував використати метод Таноса із фільму "Месники: Війна нескінченності". Зазначимо, що у другій частині Diablo, оригінальний камінь душ було знищено, але демон все одно може повертатися у світ смертних через інших персонажів.

Diablo

Серія відеоігор, яка розроблюється компанією Blizzard Entertainment. Всього поки вийшло три основні гри: Diablo (1996), Diablo II (2000), Diablo III (2012), а також чимала кількість доповнень до цих проєктів. За жанром це RPG, а події розгортаються у вигаданому світі Санктуарій, який виконаний у стилістиці темного фентезі. Ця трилогія вже стала культовою, а також вважається однією із найуспішніших серій відеоігор.