Навіть майже через рік після виходу Hogwarts Legacy, геймери знаходять нові секрети у її чарівному світі, створеному розробниками.

Читайте також Гемблінг у цифрах та трендах: як пройшов 2023 рік для індустрії

Одна з найкращих відеоігор 2023 року дозволяє гравцям детально досліджувати Гоґвортс і магічні землі навколо нього, що часто дивують різного роду сюрпризами.

Користувач Reddit під ніком AJPWthrowaway поділився цікавою знахідкою, яку зробив нещодавно.

За допомогою модифікації з порталу Nexus Mods, геймер отримав змогу вільно переміщуватися світом гри буквально проходячи крізь текстури. Таким чином, глибоко в озері біля самого Гоґвортсу, ентузіаст відшукав видовищний грот з руїнами будинку.

Секретна локація

Секретний грот у Hogwarts Legacy / Фото Reddit / Avalanche Software

Здавалося б що тут такого, адже розробники частенько подібним чином "ховають" локації створені спеціально для катсцен, які будуть показані геймеру короткий проміжок часу.

Де можна знайти секретну локацію у Hogwarts Legacy

Розташування секретної локації / Фото Reddit / Avalanche Software

Однак, річ у тому, що ані AJPWthrowaway, ані інші гравців в коментарях не змогли пригадати бодай якоїсь сцени з гри, де з'являлося б це містичне місце.

Містичний грот у грі

Ще один погляд на руїни будинку / Фото Reddit / Avalanche Software

Окрім того, на задньому дворі будинку розташувалася своєрідна юрта з ліжком та кількома порожніми скринями.

Юрта на задньому дворі руїнЗадній двір містичного будинку / Фото Reddit / Avalanche Software

Попри те, що локація виглядає явно не закінченою, вона все ще справляє неабияке враження та викликає у гравців сум з приводу того, що розробники, вочевидь, не знайшли їй місце в кінцевій версії гри.