Цей пакет розширення Sims 4 випустили ще в лютому на початку 2022 року. Збій з лебедями сподобався багатьом фанатам гри, тож вони просять так його й залишити.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Кумедний збій з лебедями

Пакет розширення додав нове романтичне місце під назвою Тартоза, а також величезний каталог, повний весільного одягу, меблів та іншого вмісту.

"Мої весільні історії" дали гравцям усе, що їм потрібно для своїх сімів, щоб створити весілля мрії – від планування нарядів, відвідування місць до складання розкладу дня весілля.

Набір включає в себе унікальне місце Тартозу, яке є тропічним місцем, натхненним островами Середземного моря. Він має історичну архітектуру та пляжі, де гравці можуть побачити кількох лебедів, що плавають у воді.

Що цікаво, лебеді в Тартозі мають графічний збій, який змушує їх змінювати свій колір. Поки лебеді плавають у воді, гравці можуть бачити, як вони в унісон змінюються з білого на рожевий, фіолетовий, синій і зелений.

Оскільки Тартоза призначена для романтичного відпочинку, красиві лебеді, що змінюють свій колір, здаються майже навмисними.

Хоча це, ймовірно, не так, гравцям цей збій до душі, і дехто заявляє, що ніколи не хочуть його виправляти. Частина коментаторів навіть закликали інших гравців не повідомляти про це, щоб розробники не позбулися цього в майбутньому патчі.

Можна сподіватися, що збій залишиться в грі, а можливо, стане цікавою додатковою функцією, яку гравці зможуть увімкнути та вимкнути, якщо захочуть.

Пакет розширення "Мої весільні історії" вже доступний для покупки, а базову гру The Sims 4 незабаром можна буде завантажити абсолютно безкоштовно.