Серед геймерів Снуп Догг відомий не лише своєю реперською кар'єрою, але й інтересом до світу відеоігор. Співак навіть неодноразово проводив власні трансляції на Twitch, щоправда, частенько вони відзначалися якимись курйозами.

До теми Цього разу зашифроване послання: фанати думають, що знайшли точну дату анонсу GTA VI

Цього разу стати темою обговорень геймерської спільноти Келвіну (справжнє ім'я репера – ред.) допомогло інтерв'ю дане культовому виданню RollingStone.

У ньому Снуп Догг розповів, що його колега та давній друг – Доктор Дре посилено працює над музичним супроводом для ще не випущеної частини франшизи GTA.

Я знаю, що він у студії. Я знаю, що він створює чудову музику. І частина його музики пов'язана з грою GTA, яка ще не вийшла. Тож я думаю, що саме так його музика й буде випущена, через GTA, – поділився репер.

Dr. Dre – відомий репер і музичний продюсер. Він розкрив таких артистів, як Емінем, 50 Cent та, власне, Снуп Догг. У 2012 році був названий найбільш високооплачуваним музикантом у світі за версією журналу Forbes.

Отож, схоже на те, що легендарний Доктор Дре, який не випускав сольну музику з моменту релізу альбому "Compton" 2015 року — працює над новими піснями для франшизи відеоігор Grand Theft Auto.

Новина була по різному зустріта шанувальниками серії. Дехто майже впевнений, що Rockstar Games обрали Дре для роботи над GTA VI. Однак інша група фанатів вважає, що скоріше за все студія звернулася до музиканта для праці над новою музикою для збірки ремастерів GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, особливо враховуючи той факт, що він створив деякі пісні для однієї з радіостанцій оригінальної San Andreas.

Також Доктор Дре з'являвся у якості NPC у GTA Online / скриншот з YouTube

Цікавим є те, що представники Rockstar відмовилися коментувати заяву Снуп Догга.