У серії емоційних твітів актор, що виконує роль Кратоса – Крістофер Джадж підтвердив, що Ragnarök затримався через його проблеми зі здоров'ям, адже студія Sony Santa Monica чекала його одужання, щоб записати сцени з богом війни.

Хто ж там? Дослідження назвало найбільш ненависний відеоігровий бренд у світі: мапа результатів по країнах

Гравці та критики гідно оцінили голос та рухи Джаджа в ролі Кратоса у God of War (2018), а його повернення у сиквелі було беззаперечно очікуваним та необхідним фактором для успіху проєкту.

Перенесення здивувало багатьох, адже до цього в анонсі PlayStation 5 Sony оголосили, що гра вийде у 2021 році. Через відсутність деталей або розкриття офіційних причин таких дій, серед геймерів панував певний скептицизм щодо того, чи дійсно розробники першочергово планували випустити проєкт у 2021 році.

Геймплейний трейлер God of War: Ragnarök


Аж тепер Крістофер Джадж поділився з шанувальниками істинною причиною через яку God of War: Ragnarök доведеться чекати трішки довше і річ у здоров'ї актора. Крістофер розповів, що в серпні 2019 року йому зробили операцію на спині, тазостегновому та колінному суглобах і він буквально заново вчився ходити.

У твітері актор висловив своє щире здивування терпінню та підтримці від студії Санта-Моніки під час процесу реабілітації, адже ті зачекали на нього замість того, щоб просто знайти нового актора. У підтвердження слів Джаджа, продюсер God of War: Ragnarök Корі Барлог відповів: "Пройшов би через тисячу вогнищ задля тебе, друже".

Попри всі труднощі Sony Santa Monica та Крістофер Джадж, наполегливо працюють над тим, щоб подарувати шанувальникам God of War продовження вищого ґатунку.