Що відомо про цей реліз

Перш за все варто зазначити, що гра вийшла не лише для PlayStation, а й для Xbox. Трилогія об'єднує під одним дахом такі ігри зі всесвіту S.T.A.L.K.E.R., як Shadow of Chernobyl, Clear Sky та Call of Pripyat, пише Games 24.

Дивіться також З'явилися перші деталі про Hogwarts Legacy 2

Спочатку припускалося, що гра вийде 27 червня, оскільки на трьох японських магазинах, які оголосили передпродаж, з'явилася саме така дата.

Купити все видання можна за 39,99 долара або 1399 гривень, а кожне окремо – за 19,99 долара або 649 гривень.

Кожен елемент з оригінальних ігор був збережений і сумлінно перенесений на консоль завдяки наполегливій роботі GSC Game World та їхніх партнерів у Mataboo. Усе це створює чудову можливість для геймерів Xbox, щоб отримати базові знання про всесвіт STALKER напередодні запуску STALKER 2: Heart of Chornobyl, яка відбудеться в перший день Game Pass 5 вересня 2024 року,
– написала компанія Microsoft на Xbox Wire.

Як зазначає видання itc.ua, пізніше цього року GSC Game World випустить патч для Xbox Series X і версії S, який принесе додаткові графічні покращення та інші функції. Версії для консолей також згодом отримають підтримку модифікацій через mod.io.

Найцікавішим моментом з цього всього є те, що ігри вийшли повністю без російського озвучування, хоча зберегли російські субтитри. Розробники також українізували деякі назви. Наприклад, імена персонажів, а також скорегували назви підзаголовків – Shadow of Chornobyl замість ChErnobyl та Call of Prypiat замість російської транслітерації Pripyat.