Нещодавно студія продавала корабель-мінер за ціною 600 доларів, навіть попри те, що функція мінування ще не була реалізованою в грі. Тепер розробники продають DLC за по-справжньому шалену суму.

Читайте також Гемблінг у цифрах та трендах: як пройшов 2023 рік для індустрії

Набір кораблів за шалену суму

Цього разу, схоже, автори Star Citizen справді перевершили самі себе, випустивши найдорожче DLC в історії ігрової індустрії. Roberts Space Industries пропонує комплект LEGATUS 2953 за 48 тисяч доларів, що включає усі кораблі у грі.

Ще більш шаленою ця сума видасться для українських геймерів. За курсом НБУ на 8 січня, вартість комплекту становить понад 1 мільйон 827 тисяч гривень. За такі гроші можна було б спробувати збудувати справжній космічний корабель.

Це ідеальна колекція, що складається з більш ніж 175 кораблів від усіх відомих виробників, включаючи всі кораблі, випущені та спроєктовані до 2953 року,
– розповіли розробники.

Star CitizenНабір кораблів LEGATUS 2953 / Скриншот з сайту Roberts Space Industries

Набори Legatus продаються у грі Star Citizen з 2018 року, і вони завжди відрізнялися високими цінами. Варто очікувати, що невдовзі Roberts Space Industries випустить новий ще повніший набір кораблів з моделями, випущеними після ігрового 2953 року. Звісно ж, з новою шаленою ціною.

Star Citizen

  • Перший офіційний анонс гри відбувся в жовтні 2012 року. З того часу вона перебуває в розробці.
  • Попередньо реліз Star Citizen планувався на 2014 року. Втім, повноцінного релізу гри досі так і не було.
  • Станом на 2024 рік доступна лише альфа-версія гри. Розробка поноцінної версії триває досі.