Minecraft може запропонувати геймерам безліч способів розважитися й один із них – це хардкорний режим, у якому гравець має лише одне життя, після втрати якого весь його прогрес у грі втрачається, адже усі збереження автоматично видаляються. Іноді це може бути достобіса боляче і саме така доля спіткала стрімера під ніком btecbill_.

Вражає Велике будівництво у Minecraft: гравець витратив 5 років на побудову довжелезної автостради

Під час своєї нещодавньої прямої трансляції на Twitch, геймер споглядав величезний рукотворний кар'єр, аж поки один із глядачів не запитав, який скін персонажа Minecraft зараз використовує стрімер. Знявши свою броню та крила Елітри, щоб показати персонажа, btecbill_ навіть не підозрював до чого це призведе.

Популярний майнкрафтер задовольнив цікавість шанувальника та на автоматі надягнув спорядження назад, зробивши при цьому фатальну помилку, що в підсумку коштувала йому 4317 днів проведених у хардкорному режимі.

Якщо відео не відображається, спробуйте вимкнути AdBlock.


Хоча btecbill_ усвідомив свою помилку, було надто пізно, і він не зміг уникнути фатального падіння та одягнути правильне спорядження. Коли на екрані з'явилося повідомлення про смерть персонажа, геймер лише розчаровано відкинувся на спинку крісла, втративши тисячі днів прогресу через просту помилку.

Глядачі на Twitch часто задають своїм улюбленим стрімерам запитання про ігри, в які вони грають, їхнє особисте життя та інше, але, як бачимо, btecbill_ виявився не готовим до простого запитання про його скін у Minecraft.