Комплекти спорядження – важливий елемент геймплею та один із ключів до перемоги у Warzone. Крім того, що гравець, який скористався "лодаутом" гратиме зі власноруч підібраною та налаштованою зброєю він ще й отримає важливі здібності, які суттєво допоможуть в грі.

Неймовірно Іспанський сором: гравець у Call of Duty: Warzone став свідком курйозної ситуації

Проте отримати жадану перевагу досить непросто – потрібно постійно бути напоготові, адже в момент, коли ви вирішите використати комплект ворог своєю чергою може скористатися вашою секундною вразливістю та вкоротити вам віку.

Геймер та стрімер Maximilian_DOOD в матчі на мапі Rebirth Island, що славиться своєю напруженістю, адже через малий розмір вороги буквально стріляють звідусіль, вирішив випробувати інноваційну тактику та взяти комплект просто у польоті.

Після смерті, Максиміліан очікував доки тіммейти повернуть його у гру, а коли це відбулося десантувався назад на поле бою. Проте окрім викупу товариша, його партнери по команді ще й встигли закупити комплект спорядження, який падав паралельно зі стрімером. За долю секунди геймер наблизився до величезної коробки та, здавалося, от-от скористається нею в повітрі, але натомість його спіткала досить комічна загибель.


На щастя, команді вистачило коштів аби знову повернути стрімера в гру, але більше він подібний трюк, напевно, використовувати не буде. ​