Звісно ж, мова передовсім про шанувальників хорорів, але не лише про них. Гра запропонувала свого роду переворот у цьому жанрі.

Варте уваги На дослідження підуть цілі дні: відеоігри з найбільшим відкритим світом

Жертви починають гру, зв'язані в підвалі, і повинні знайти спосіб втекти. Однак вони повинні боротися зі Шкіряним обличчям, який ховається в підвалі разом з ними, поки вони намагаються вибратися.

Тим часом двоє інших членів сім'ї облаштовують свій захист нагорі. Гра неймовірно вимоглива з обох сторін і не дає нікому перевести подих.

Переваги "Техаської різанини"

  • Декілька варіантів втечі – гра зовсім не є одноманітною, пропонуючи різні варіанти втечі для кожної з жертв. Вони мають можливість змінювати свою стратегію в кожній грі та вдавати, що зосереджені на одному виході, а хтось з членів сім'ї в цей час непомітно готуватиме інший.
  • Гра сім'єю разом з друзями – це є величезною перевагою над схожими іграми, які дозволяють грати за одну сторону лише одному гравцеві. У "Техаській різні" ви можете шукати шляхи втечі разом зі своїми друзями.
  • Взаємодія між сім'єю та жертвами – гра одразу ж дарує потужний тиск на обидві сторони одразу ж на початку гри. І гравцям доведеться вдало й швидко з ним впоратися, якщо вони прагнуть врятуватися від Шкіряного обличчя.
  • Кінематографічне й атмосферне середовище – під час гри у вас одразу ж виникне відчуття, ніби ви потрапили в справжній фільм жахів. Ви одразу ж зануритеся у світ гри, ще навіть до її початку.
  • Перевага веселощів над балансом – творці, схоже, не хотіли, щоб гру сприймали як занадто серйозну. Вони надали перевагу веселощам, тож вам не доведеться щоразу грати за найсильніших персонажів. Хоча кожен з них, звісно ж, має свої переваги.