Компанія Daedalic Entertainment анонсувала новий проєкт у всесвіті "Володаря перснів" ще у березні 2019 року. Пройшло вже два роки, але розробники не поспішають ділитися цікавими деталями. Наприклад, перший повноцінний показ геймплею відбувся лише минулого тижня.

Цікаво Найголовніше з конференції Microsoft: S.T.A.L.K.E.R. 2, нова мапа Among Us та цікаві анонси

Головним героєм відеогри The Lord of the Rings: Gollum стане Голлум, а розробники планують показати період його життя після втрати "золотця" (між двома трилогіями). Вони наголошують, що у грі буде боротьба двох особистостей, а геймерам потрібно буде вибирати якусь з них. Сюжет має бути нелінійний, а також можна буде зустріти чимало відомих персонажів із цього всесвіту. Голлум вміє лазити по стінах, а також видиратися на різні висоти. Щоправда, бійцем головного героя важко назвати, тому потрібно буде активно використовувати стелс.

Варто розпочати саме з нового трейлеру, який важко назвати дуже інформативним, бо геймплейних моментів дуже мало. Тривалість цього відео всього 50 секунд, а шанувальникам показали як Голлум пробирається через фортецю орків, а також його втечу від павуків.

Трейлер відеогри The Lord of the Rings: Gollum – відео

Минулого тижня також відбувся закритий показ геймплею The Lord of the Rings: Gollum для журналістів. Видання The Gamer поділилося цікавими деталями з цієї події:

  • Відеогра The Lord of the Rings: Gollum може стати першою у серії.
  • Показували дуже стару версію гри, тому графічна складова поки важко оцінити.
  • Хвалять гру за дизайн рівнів та вертикальність навколишнього середовища. Відеогра трохи нагадує перші частини серії Assassin’s Creed.
  • В основному гравці будуть займатися стелсом та паркуром, а також мають з'явитися й підводні рівні.
  • Бій буде додатковою ігровою механікою, а ліквідовувати свої ворогів Голлум може лише зі спини.
  • Боротьба особистостей впливатиме на відношення з різними персонажами, а також на чутки про Голлума.

Вихід відеогри The Lord of the Rings: Gollum відбудеться у 2022 році на PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series та Nintendo Switch. Точну вартість свого проєкту розробники поки не називали, хоча у гри вже з'явилася власна сторінка у крамниці Steam.