This Girl Does Not Exist достатньо проста гра-головоломка, яка, попри це, є провісником масштабних зміни, що можуть відбутися з індустрією в недалекому майбутньому.

Варте уваги PIN-UP Ukraine допомогла вивезти українських дітей на реабілітацію до Італії

Річ у тому, що розробники новинки – подружня пара ентузіастів, стверджують, що все у їхньому проєкті, починаючи від дизайну та закінчуючи сюжетом та музикою, було створено різноманітними штучними інтелектами.

У коментарі для Kotatku, розробниця під ніком mrspotatoes розповіла, що її чоловік хвилювався, що люди "зненавидять" такий проєкт й "ігноруватимуть його як не справжнє мистецтво", а можливо й навіть "сприймуть це як прояв ліні". Однак вона була більш оптимістичною, сподіваючись, що людям буде цікаво побачити такий застосунок сучасних технологій, тому гра все ж побачила світ.

За словами ентузіастки, попри припущення про легкість такого методу, розробка гри мала свої унікальні підводні камені. Однією з найбільших проблем жінка називає стабільність роботи штучних інтелектів, адже, наприклад було досить важко змусити популярний нині AI Midjourney малювати одного й того ж персонажа у різних позах чи ситуаціях.

Для цього розробникам довелося "переганяти" одне і те ж зображення через нейромережу до задовільного результату і такі проблеми виникали й з іншими елементами – звуком, текстом тощо.

Трейлер гри This Girl Does Not Exist

Після завершення роботи пара надіслала гру на огляд приблизно 250 ютуб-блогерам та стрімерам, але майже нікого не зацікавив цей незвичний експеримент.

Один ютубер проводив стрім, але під час нього люди зненавиділи її... не гру, а саме частину щодо штучного інтелекту. Вони писали в чаті такі речі, як: "я відчуваю, що штучний інтелект забере нашу роботу" чи що у них "погані відчуття від цієї гри", – розповіла жінка.

Отож, попри усю інноваційність проєкту, геймери сприйняли його не надто натхненно. Про це зокрема й свідчить, те що у гри зовсім мале число активних гравців у Steam та всього лише 1 відгук і той негативний.