Масштабний збір

Під час прямої трансляції гри відбувався благодійний збір коштів на потреби бригади Національної гвардії України "Азов". Як з'ясувалося пізніше, глядачі задонатили 5,5 мільйона гривень.

Дивіться також Перемога NAVI: скільки отримає українська команда за свій тріумф

Найцікавіше, що власник NAVI Максим Кріппа пообіцяв подвоїти суму збору. Таким чином вона становитиме 11 мільйонів гривень.

Неймовірна кількість повідомлень від вболівальників зі словами підтримки і тим, що ви пишаєтесь нами. Але насправді це ми ті, хто повинні дякувати і пишатись такими вболівальниками. Тими, хто підтримував нас, не дивлячись на відключення світла та ракетні загрози. І особливо тими, хто дивився цей матч з позицій, боронячи нашу країну,
– поділилась команда у своїй заяві.

На що саме підуть зібрані кошти наразі не кажуть.

Зауважимо, що україномовна трансляція зібрала рекорд у 137 000 глядачів.

Нагадаємо, команда NAVI стала переможцем PGL Major Copenhagen, виборовши першу в історії перемогу на турнірі з Counter-Strike 2. У гранд-фіналі вона обіграла американську команду FaZe Clan із рахунком 2:1.

За перше місце NAVI отримала 500 000 доларів, тоді як загальний розмір призового фонду склав 1,25 мільйона доларів.

Дивіться останню карту та момент виграшу команди NAVI: відео

Що відомо про NAVI:

  • Natus Vincere або NAVI — українська кіберспортивна організація, до складу якої входять гравці та тренери з різних країн.
  • Вона має багато підрозділів, які беруть участь у турнірах з таких ігор, як Apex Legends, Counter-Strike, Dota 2, FIFA, Valorant, StarCraft II, League of Legends, Heroes of the Storm, World of Tanks, Fortnite, PUBG та інші.
  • Заснована у 2009 році.
  • У 2021 році команда NAVI по Counter-Strike: Global Offensive перемогла на PGL Major Stockholm.
  • У тому ж 2021 році виграла Intel Grand Slam.