Такі сценарні рішення можуть бути пов'язані з сюжетними причинами або ж відбуватися лише для того, що заспокоїти нетерплячих фанатів, які сподіваються знову зустріти улюблених персонажів., зауважує 24 Канал. Про п'ять ігрових персонажів, що повернулися з мертвих, розповідаємо спільно з партнером PIN-UP Ukraine.

Дивіться також Новий мод для "Відьмака 3" заміняє персонажів гри на акторів серіалу

Альберт Вескер з Resident Evil: Code Veronica

Альберт Вескер з Resident Evil: Code Veronica
Альберт Вескер / Фото Capcom

Повернення Вескера було вельми неочікуваним. Він був жорстоко вбитий своєю ж так званою "вищою формою життя", величезною біологічною зброєю, відомою як Тиран. Альберт Вескер ніяк не міг цього пережити. Але все ж він ожив і повернувся.

Причина – вірус, який потрапив у його організм під час атаки Тирана. Це дало йому виняткові регенераційні здібності, підвищену силу та швидкість, і багато іншого.

Сержант Джонсон у Halo 2

Сержант Джонсон у Halo 2
Сержант Джонсон / Фото Bungie

Про те, як сержанту Джонсону вдалося врятуватися після підриву кільця Halo, ми й досі нічого не знаємо. Вся його команда, включно з капітаном Джейкобом Кеєсом, загинула від рук істот, відомих як Flood (Повінь).

У Halo: Combat Evolved, після проходження фінальної місії на складності "Легендарна", у секретній кат-сцені Джонсон бореться на тому самому кільці, яке знищив Майстер Чіф.

У сиквелі виявилося, що він живий і здоровий, але жодного пояснення, що саме сталося, так і не було надано. На запитання старшого сержанта Ганнса про те, як він "повернувся додому цілим і неушкодженим", Джонсон відповів: "Вибач, Ганнсе. Це засекречено". Однак він таки офіційно зустріне свій кінець у продовженні.

Люсьєн Лашанс з The Elder Scrolls 5: Skyrim

Люсьєн Лашанс з The Elder Scrolls 5: Skyrim
Люсьєн Лашанс / Фото Bethesda

Одним із найбільш пам'ятних персонажів The Elder Scrolls 4: Oblivion був Люсьєн Лашанс з Темного Братства. Після того, як гравець підіймається по кар'єрних сходах, цей персонаж безпосередньо пропонує контракти для виконання, які можна знайти у таємних сховках. Однак у певний момент документи виявляються підміненими невідомим зрадником, що призводить до смерті не тих людей. У результаті Лашанс був помилково вбитий, коли його звинуватили у зраді й підробці контрактів.

У The Elder Scrolls 5: Skyrim Лашанс повернувся під іменем "Спектральний убивця". Виявляється, що всі ці роки його душу, яку може викликати гравець, щоб отримати нове завдання, зберігало недоторканою служіння божеству Нічній Матері або Матері Ночі.

Кейн у Command & Conquer: Tiberian Sun

Кейн у Command & Conquer
Кейн у Command & Conquer / Фото Electronic Arts

З'явившись уперше в Command & Conquer: Red Alert персонаж Кейна був убитий орбітальним лазером. Але він повернувся майже через 40 років, щоб вести ще одну війну в одній з наступних частин гри, знаменитій Command & Conquer: Tiberian Sun.

Чи закінчилася на цьому його історія? Звісно ж, що ні. Після того, як Кейна вбив командир фракції GDI й скинув зі скелі в каньйон високотоксичного кристала тиберію, він все одно повернувся в Command & Conquer 3: Tiberium Wars, щоб розпочати ще одну війну.

Не дивно, що він має таких відданих прихильників, коли здатен повертатися до кровопролиття знову і знову.

Шепард з Mass Effect

Шепард у Mass Effect
Шепард у Mass Effect / Фото BioWare

Коли Mass Effect вийшла вперше, гравці були вражені її масштабами, адже ця гра пропонувала багато нових ідей. Продовжуючи історію, Mass Effect 2 серйозно підняла ставки. Мало того, що цивілізаціям загрожувала, здавалося б, нездоланна інопланетна сила, так ще й багато важливих героїв були просто мертвими за результатами першої частини.

У тому числі й наш персонаж Шепард, який пожертвував життям заради порятунку екіпажу. Однак на допомогу прийшла підпільна організація "Цербер", яка використала свої майже безмежні ресурси, щоб оживити командира після двох років відсутності. Завдяки вкрай дорогому проєкту "Лазар", в основі якого лежали потужні технології вживлення імплантатів і біосинтезу тканин, Шепард приходить до тями в лабораторії на космічній станції.

В результаті мали змогу грати за Шепарда ще протягом двох наступних частин.