Минулого тижня українська студія GSC Game World досить потужно виступила проти російської воєнної агресії. Спершу вона нарешті українізувала підзаголовок відеогри, а потім розірвала всі свої відносини з ігровим ринком країни-агресора.

Детальніше Відеогра S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl не буде продаватися на території Росії

Переїзд студії

Розпочнемо з найголовнішого, тобто з потенційного переїзду студії в Чехію. Такою інформацією вчора поділилися представники місцевого порталу з назвою Vortex. Згідно з їхніми даними, студія GSC Game World планує перевести частину своїх розробників на територію Чехії, щоб продовжити розробку відеогри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl.

Чеські журналісти стверджують, що основною їхньою локацією має стати місто Прага. Також вони додають, що частина команди вже перебуває на місці та займається розв'язанням різних проблем, які пов'язані з їхніми переїздом. Відзначимо, що наразі представники GSC Game World ніяк не коментували таку інформацію.

Українізовані обкладинки

Також представники GSC Game World зараз активно працюють над українізацією обкладинок та іншого контенту, який пов'язаний з грою S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Нагадаємо, що раніше оновлений підзаголовок можна було побачити лише в деяких текстових матеріалах.

Оновлені обкладинки відеоігор вже можна побачити на офіційному сайті відеогри, а також на сторінках S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl в деяких сервісах. Зрозуміло, що робота поки повністю не завершена, а тому не дивуйтеся, якщо десь побачити ще стару версію підзаголовку.

Приклади оновлених обкладинок / Фото з крамниці Steam