Реліз Left 4 Dead 2 відбувся в далекому 2009 році, а тепер 14 років потому, Valve неочікувано випустила новий офіційний патч для гри.

Цікаво На дослідження підуть цілі дні: відеоігри з найбільшим відкритим світом

Як і більшість ігор, розроблених Valve, Left 4 Dead 2 заслужила статус культової та була справжнім кооперативним хітом свого часу.

Розробники підтримували своє дітище якийсь час після релізу, випускаючи різноманітні DLC та постійні патчі з оновленнями та виправленням помилок.

Коли ж самі Valve припинили працювати над грою, фанати Left 4 Dead 2 створювали власний контент, який потому з легкої руки Ньюелла та компанії офіційно з'являвся в грі.

Тепер Valve здивували всіх, випустивши власноруч зроблене оновлення для Left 4 Dead 2, хоча воно й не додає нічого кардинально нового.

Легендарний трейлер Left 4 Dead 2: дивитися відео

В основному новий патч лише виправляє старі помилки та інші технічні проблеми.

Хоча є досить кумедне нововведення, згідно з яким "за запитом спільноти" розробники присвоїли алігатору в болоті ім'я Фред.

Достеменно невідомо в чому була ідея випуску цього патча. Можливо, Valve сподіваються, що він поверне до проєкту гравців, які перестали грати.

А, можливо, таким чином студія вирішила нагадати про Left 4 Dead 2 перед ймовірним анонсом продовження серії, чутки про розробку якого ходять уже чимало років. Хоча це вже якась фантастика, адже усім відомо, що Valve не вміють рахувати до трьох.