Шалений успіх Hogwarts Legacy дещо затьмарюють проблеми з продуктивністю, що виникають у користувачів ПК. Однак на поміч в цій ситуації прийшли старі добрі "танці з бубном", адже геймери знайшли спосіб покращити роботу гри всього лише у кілька кроків.

Цікаво Не лише "Останні з нас": які серіали завдячують своїм існуванням популярним відеоіграм

Користувач Reddit під ніком FriedBongWater поділився достатньо простим методом покращення роботи гри, який не займе у вас багато часу та не потребує просунутих навичок користування комп'ютером.

Першим кроком є налаштування графічного процесора ПК, а конкретно необхідно увімкнути функцію "планування апаратного прискорення GPU".

Для цього слід зайти у розділ "Налаштування", перейти на вкладку "Дисплей" та відшукати меню "Настройки графіки".

Планування апаратного прискорення GPU повинно бути увімкнено

Другий крок трішки складніший, адже у ньому геймерам потрібен доступ до файлу "Engine.ini", що знаходиться за наступним шляхом: "ваш диск з Windows\Користувачі\ім'я вашого користувача\AppData\Local\Hogwarts Legacy\Saved\Config\WindowsNoEditor".

Про всяк випадок зробіть копію файлу "Engine.ini" на робочий стіл, а потім відкрийте оригінал будь-яким текстовим редактором, підійде навіть "Блокнот".

Прогортайте сторінку до кінця та вставте там наступні рядки:

Останній, третій крок підійде лише для користувачів відеокарт Nvidia.

Необхідно зайти у NVIDIA Control Panel, пройти в меню глобальних налаштувань 3D та встановити розмір кешу шейдерів у 10 ГБ.

Встановлення розміру кешу шейдерів

Після виконання цих кроків та перезавантаження ПК, ви повинні побачити помітне покращення продуктивності гри. Принаймні цей метод допоміг чималій кількості геймерів з Reddit та нашій редакції.