Ідею пояснили тим, що останнім часом пощастішали випадки, коли можна було придбати гру, яка згодом виявляється російською розробкою. При цьому геймери цього й не підозрювали, як і те, куди підуть гроші.

Читайте також Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

Куратор українських ігор

Таку було, наприклад, з There Is No Light – одну з популярних новинок Steam, яка ще й мала українську локалізацію. Втім, виявилася російською розробкою.

Зараз, у час повномасштабної війни, ця проблема особливо актуальна, тому портал PlayUA створив куратора Steam для позначення й уникнення російських ігор, а українські ігри ми вже збираємо,
– розповідає портал.

Редактори відзначають, що завдяки "політиці контролю якості ігор" Steam промаркувати абсолютно весь російський мотлох у ціновому діапазоні до 80 гривень навряд чи вийде. Тому першочергово збирають ігри, які вам можуть порекламувати/порадити за межами Steam.

Тим часом у розділі "Українські ігри" зібрані ігри всіх жанрів та студій: від інді розробників до великих компаній зі світовим ім'ям, а також продуктів, випущених командами, основою яких є українці.

На час публікації на сторінці куратора вже є 248 ігор українських розробників. Та цей список поповнюватиметься. Тут можна почитати відгуки, купити або додати до обраного гру, що сподобалася.