Історичний факультет Університету Аризони спільно із Microsoft World’s Edge та Relic Entertainment запустили розробку спеціального курсу, який дасть студентам можливість отримати академічний залік за гру у популярну стратегію Age Of Empires 4.

До теми Еволюція, а не революція: у мережі з'явилися перші оцінки стратегії Age of Empires IV

На початку наступного року на сайті гри з'явиться унікальний інтерактивний освітній контент, підготований двома професорами університету – доцентом середньовічної історії Полом Мілліманом та завідувачкою кафедри Елісон Футрелл, доценткою історії Риму.

З додатковим інформаційним контентом з Age of Empires 4 зможе ознайомитись кожен охочий. А студенти університету, що його уважно прочитають та зіграють у гру, потому зможуть пройти атестацію та навіть отримати академічний залік.

Ідея була справді захопливою, зібрати уроки в іншій формі та з можливістю для спільноти дійсно динамічно працювати з матеріалом. Однією з областей моїх досліджень якраз є те, як давнє минуле представлено в різних видах ЗМІ, – розповідає Футрелл.

Релізний трейлер Age of Empires 4


Професор Мілліман своєю чергою додав, що "не буде жодних підручників чи звичних тестів. Курс буде орієнтований на проєкт і ґрунтуватиметься на досвіді, який студенти отримали, граючи в гру з нашим додатковим контентом".

Основну увагу буде приділено середньовічним періодам: Нормандському завоюванню Англії, Сторічній війні між Англією та Францією, розширенню Монгольської імперії та шляху становлення Московії. Професори університету та розробники сподіваються, що подібним чином вони зацікавлять якомога більше студентів у отриманні наукового ступеня з історії.