Джерело: ютуб-канал Adam Savage's Tested

Адам Севідж став дуже популярним завдяки участі у культовому шоу "Руйнівники міфів". У 2017 році він покинув цю відому програму й вирішив продовжити займатися улюбленою справою на ютубі. Зараз на його канал підписано понад 5 мільйонів користувачів.

Читайте також Ніякого сексу для Кіану: CD Projekt заблокували популярний мод для Cyberpunk 2077

Адам Севідж продовжує створювати цікаві та незвичайні предмети, а також ставить різноманітні експерименти. Цього разу племінник попросив у Адама власноруч зроблений подарунок на Різдво. Севідж вирішив порадувати його, тому й змайстрував точну копію сокири із назвою Левіафан. Власником цієї зброї є легендарний Кратос із серії God of War. Адам зізнався, що він не фанат цього всесвіту, але сокира йому дуже сподобалася.

Варто відзначити, що Севідж провів просто неймовірну роботу, а результат його праці сподобається всім фанатам God of War. Адам майже у точності відтворив цю легендарну сокиру всього за один день. Лезо він зробив із двох листів особливого пінопласту (це ж подарунок для дитини), а руків'я змайстрував із соснового дерева. Весь процес створення Адам показав на відео, тому всі шанувальники God of War можуть й самі спробувати змайструвати цю сокиру.

Цікаво, що це відео у своєму твіттері відмітив креативний директор SIE Santa Monica Studio Корі Барлог. Він один із розробників серії відеоігор God of War. Геймери високо оцінили роботу Адама, а відео вже переглянуло майже 200 тисяч користувачів.

Весь процес створення легендарної сокири Левіафан – відео

God of War

Серія відеоігор, яка розроблюється компанією Santa Monica Studio. Наразі вийшло вже 8 проєктів у рамках цього всесвіту. Наступна гра у цій серії буде називатися God of War: Ragnarok, а її реліз заплановано на 2021 рік. Головним героєм всіх цих відеоігор є спартанський воїн Кратос, який вирішив кинути виклик богам. Серія має шалений попит серед геймерів, а також є ексклюзивом для власників консолей PlayStation.